איך אוכל לעזור לך?

הדרכות וייעוצים 1 על 1

כל הייעוצים וההדרכות מועברים באווירה נעימה על כוס קפה או תה (ירוק) בחיפה או תל אביב ונמשכים בין שעתיים ל… (כמה זמן שתצטרכו). 

הדרכת עמוד עסקי בפייסבוק למתחילים

איך מתפעלים את עמוד הפייסבוק העסקי בצורה אפקטיבית, מה חשוב שיופיע בעמוד, מה כותבים, איך, כמה ומתי. איך עושים שילוב נכון בין הפרופיל האישי לפרופיל העסקי ולא פחות חשוב- איך משתחררים ומרגישים בנח לשווק ולפרסם בפייסבוק (שזה בינינו, ה-אתגר).

הדרכת פרסום ממומן בפייסבוק


איך מגיעים בדיוק לקהלים הרלוונטים לי, איך בונים מודעות (קרוסלה, לידים, וידאו ועוד) ומה התקציב המומלץ. הדרכה שמותאמת בדיוק לצרכים ולמשאבים שלכם
. 

 

הדרכת פייסבוק טיפים וטריקים לאנשי שיווק

הדרכות ממוקדות שאלות, טיפים וטריקים של מקצוענים שמיועדות למי שעוסקת בניהול עמודים וקמפיינים אבל רוצה לעלות מדרגה מבחינה מקצועית.

 

אסטרטגיית שיווק דיגיטלי

איך מתחילים לשווק ברשת? מה עושים? מאיפה מתחילים? איפה כדאי לשווק ובמה להשקיע מאמץ. איך לגרום לנוכחות שלך להיות מבריקה ואיך הופכים גולשים ללקוחות. בפגישה נרכיב יחד אסטרטגייה שיווקית ונבנה תוכנית פעולה שתתאים לצרכים שלך.

ייעוץ הקמת וכתיבת בלוג

על מה בעצם כותבים, איזו פלטפורמה נכונה לי, אילו מרכיבים חיוניים לבלוג שלי ואיך להפיץ אותו ולהגיע לעוד ועוד קוראים ולבסוף איך להפוך את הקוראים ללקוחות.סדנאות אונליין מכל מקום בכל זמן

סדנת אונליין- פרסום ממומן בפייסבוק

כל היתרונות של סדנת פרסום ממומן בפייסבוק מכל מקום בכל זמן

הדרכה חינמית- טרגוט קהל לפי תחומי עניין

איך להגיע לקהל הנכון באמצעות תחומי העניין במערכת הפרסום הממומן בפייסבוק

סדנאות והרצאות לקבוצות

סדנת פרסום ממומן בפייסבוק או אינסטגרם

סדנה אינטימית של עד 8 משתתפים. בת 4 שעות בהן נלמד איך להגיע לקהל הרלוונטי עבורינו, אילו סוגי מודעות קיימים ולמה הם מתאימים, מה התקציב שנשקיע ואיך נדע האם המודעות שלנו באמת עובדות ואיך אפשר לתקן עם לא.
הסדנאות מתקיימות מעת לעת. את תאריכי הסדנאות ניתן לראות כאן.
ניתן להזמין סדנה לקבוצה מאורגנת.