נעים להכיר!

נעים להכיר,
אנה בן שבת.

אנחנו חיות בעולם בו כמעט ואין עסק שיכול להרשות לעצמו להיעדר מהעולם הדיגיטלי.
אתר אינטרנט, דפי נחיתה, עמוד פייסבוק, חשבון אינסטגרם, חשבון פינטרסט, חשבון טוויטר ויו טיוב הם רק תחילתה של רשימה של נכסים דיגיטליים (ולא סתם קוראים להם נכסים) שבונים את הנוכחות הדיגיטלית שלנו ושל העסק שלנו.

פגשתי בעלות עסקים רבות עם גישות שונות כלפי הנכסים הדיגיטליים שלהן- כאלה ש"עפו" עליהם בתעוזה וכאלה ששנאו אותם בסתר ליבן (ולא תמיד בסתר). אני שמחה מאוד על היכולת שלי ללוות בעלות עסקים משני הקצוות וגם מהאמצע. להתאים להן את הליווי הנכון ביותר כדי לא רק לבנות להן נוכחות בעולם הדיגיטלי אלא כדי להפוך אותה למבריקה או בשפה פשוטה, כזו שהופכת גולשים ללקוחות.

מזה כעשור אני חיה את עולם הדיגיטל ואוהבת אותו אהבה גדולה. בשנים האחרונות החלטתי להפוך את האהבה הזו למקצוע ולהשתמש בידע והניסיון שלי בתחום כדי לעזור לעסקים לבנות נוכחות דיגיטלית ברשת. אני עושה זאת באמצעות פגישות ייעוץ, סדנאות, סדנאות אונליין והרצאות.

מבחינתי אחת המתנות הכי גדולות שיש לעולם הדיגיטל להציע הוא אינסוף האפשרויות ללמוד, לגדול ולהתפתח. העולם הזה מאתגר אותי, מסקרן אותי, עוזר לי לשמור על עניין וחדות ומאפשר לי בכל פעם להשתמש בכלי אחר שאספתי בארגז הכלים שלי: ידע בשיווק, ידע טכני בעולם הדיגיטל, כתיבה, צילום, אמפתיה, יצירתיות ואינטואיציה. מבחינתי זה שילוב ייחודי שהופך את העבודה שלי להרבה יותר נכונה ומדויקת עבור בעלות עסקים רבות ועבורי.

את הברקונט (כמו הברקה קטנה  עם סיומת נט, כלומר רשת) הקמתי כדי לתת מענה לעסקים שזקוקים לליווי וייעוץ מגוון ומותאם אישית בעולם הדיגיטל. אני מזמינה אותך להציץ בחבילת השירותים של הברקונט או לפנות אלי כדי להתאים עבורך את הליווי המדויק לצרכים שלך.

הבלוג של הברקונט, נועד כל כולו עבורך. אני משתדלת להסביר בצורה ברורה וידידותית על שיווק בעולם הדיגיטל, ניהול מדיה חברתית כתיבת תוכן. בטוחה שתוכלי ללמוד ממנו המון.

 

מזמינה אותך להבריק יחד איתי,

אנה בן שבת